شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 638

28,948 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع قرب كنيسة العذراء بموقع مميز

    القدس العقاريه logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173م في المعادي -برايم لوكيشن

    Catchers investment logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه 3 غرف للبع في مرحله اللاجون

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع167 متر متشطبه باقل مقدم بجولدن سكوير

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ب اكبر مساحه للبيع بسعر مميز

    Rakar Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1,000,000= استلم فوري Trible View + تشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 250م مفروشة فيو مباشر صف اول على النيل

    Abrag Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب خاص-ريسيل ماونتن فيو اي سيتي open view

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٩٢٬٤٨٠ جنيه

    استلم الان شقة175م-قسط ربع سنوي492الف او كاش9مليو

    متصدر

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للمعاينه بسعر لقطه في ستاو+قسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة في سوديك إيست بأطول فترة سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك مباشره شقه متشطبه في ريجنتس بارك

    views investment logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو هايد بارك

    views investment logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة للسكن في سوديك إيست بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٢٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع فى كمبوند تاج سلطان استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بالتكيفات بأميز لوكيشن في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة الأندلس 1 دخله صريحه من محمد نجيب

    Al-Bahrawy Developments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف في تاج سلطان استلام فوري

    views investment logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة على الحديقة للبيع في مدينة

    Redefine logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٨٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن واستلم فورى شقة متشطبة فى تاج سلطان باقل سعر

    Brokers Hub logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة للسكن أو الاستثمار في مصر الجديدة

    We are consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي شارع رئيسي المنطقه الاولي مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد يوسف موسي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه ريسيل بسعر لقطه في لافيستا

    Coldwell Banker Wealth logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٠٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري - بموقع مميز جدا - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي شارع رئيسي المنطقه السادسة مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع علي الجندي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع