شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 587

28,948 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م فاخرة للبيع على شارع الثورة

    Good Deals logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق استلام فوري - بحري - صف اول حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏دور ارضي للبيع مع موقع مميز ومساحه واسعه

    Maadi Estate Agents logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج 300 تشطيب سوبر لوكس في B1 كاش فيو مفتوح 175م

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة فيلا نص تشطيب F3 بجراج كاش استلام فوري 201متر

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٩٢٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري اقل من سعر السوق موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون اوفر- شقه 3 غرف (نصف تشطيب)- هايد بارك سنترال

    Pro-Homes logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز أمام الخدمات والنادي مباشرةً بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في B1 بالتقسيط 135 متر بالفرش والاجهزه

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في سوديك ايست وأقل سعر في السوق

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن (بمقدم 900 الف + خصم للكاش 50% )

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بمسبح للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - موقع مميز - جاهزه للسكن - بحري

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بحري و بفيو على جاردن و بسعر مميز

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علوية مع روف - متشطبة بالكامل - بحري

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره دابل فيو للبيع في الرحاب بموقع مميز

    Elegant Home logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز إطلاله جانبيه علي النادي بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري146م فيو مفتوح علي جاردن فيB15 بالتقسيط

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك من سوديك وقسط على 10 سنوات على فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كمبوند الباتيو اورو تشطيب كامل مميز

    Property Hills  One logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1 – القاهرة الجد

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع