شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 583

28,948 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن عنوان الفخامة والرقي بـ بريفادو 137م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع هايد بارك كورنر فيو لاندسكيب

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي حديقه كبيرة 250 متر متشطبة في ذا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية للبيع في مدينة نور – فرصة مميزة

    Top Cairo Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٧٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل | فيو حمام سباحة | موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون الجولدن سكوير

    Masar Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 200م فيووايدجاردنB10بجوارالخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م بكمبوند باتيو اورو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع -Fifth Square – استلام فورى

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم 1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B6 تشطيب سوبر لوكس-امام الخدمات

    Top Cairo Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سوان ليك

    Treasure Real estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٤٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه من اجورا مول ودقيقتين من سوديك ايست تاون

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في هايد بارك بسعر مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تُعوّض في قلب مدينتي

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف فيلييت شقة ب حديقة فيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر بحري ريسيل متشطبة في بالم هيلز 171م

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع هايد بارك جاهزة للسكن

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عنوان للذوق الرفيع – شقة فاخرة بإطلالة مفتوحة

    MA Ville logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنور123م2 تقسيط13سنة تطل على وايد جـاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في مدينتي استلام خلال 6 شهور ارضي بحديقة 106-60 G

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلاك شقتك 133م بأجمل مراحل مدينتي مجموعه87 بالB8

    Darak Madinaty logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٩٩٬١٨٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور – فرصة مميزة مساحة 123 متر

    Top Cairo Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع