شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 577

28,948 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي , 140متر

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165 متر - تشطيب سوبر لوكس - دقايق لمدخل السويس 2

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٨٬٧٤٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اقل من سعر السوق استلام فوري باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه من النوادر بمدينتي 107م بb12 جاردن فيو

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٦٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام الفوري بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026+تشطيبsuperluxe+تُدار من كونكورد السلام

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف مقدم 1,180,000 بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في التجمع في لافيستا شقه 3 غرف فيو مميز

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كورنر أستلام فوري بالتجمع بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيومفتوح شقة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر علي البحيره مباشره استخدام اول

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.00.000بكمبوند سعاده بقلب التجمع قسط حتي2035

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي بجاردن تشطيب ألترا لوكس B8

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في زهراء المعادي - حي المعادي - القاهرة
    1

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ١١٠م للبيع في تقسيم دجله تكمله اقساط

    Sweet Home Realestate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile+Greenery View Apartment for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد انيس, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص سعرها فى تاج سيتى Taj City شقة للبيع (3 غرف)

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع في الباتيو اورو باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين 2، موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 5 سنين+شقة علي اللاجون في لوميا

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤١٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في لافيستا التجمع شقه 3 غرف فيو مميز

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس للبيع فوري ف ادريس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيلا للبيع في الياسمين 7، موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    شارع الشيخ حسن مأمون, الياسمين 7, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في التجمع في لافيستا شقه 3 غرف فيو مميز

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع