شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 511

28,777 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة154م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات سوبر لوكس 140م كاش في B10 بحري بموقع مميز

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع معز الدولة | مفروشة بالكامل

    Eastmark logo image

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في اللوتس الجديدة

    Utopia logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في قلب التجمع واقساط حتي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٩٧٬٠٠٠ جنيه

    حجز قديم فيو وايد جاردن 116م في B14 بالتقسيط 11سنة

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في ارض الجولف مفروش بالكامل سعرر مميز

    Eviča logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بحديقة خاصة للبيع باقل سعر في جايد

    El Kateb Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    for Sale in Mountain View iCity – New Cairo

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استلام فوري شقة 3 غرف+غرف مربيه | District 5

    One Plus Consultants logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 1مليون واستلم شقة ع السويس دقيقةم سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بالتكيفات و الدرسينج-تاج سلطان

    Susqual Management logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 م للبيع في العجوزة - أرض اللواء

    sherwoods property logo image

    طريق أرض اللواء, ارض اللواء, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتجمع كمبوند التجاريين سوبر لوكس فورى

    El Hady Real Estate Investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٧٨٬٥٣٢ جنيه

    شقه تشطيب فاخر بالمطبخ والتكييفات في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثاني التجمع الخامس

    Utopia logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنطقة الأولى – تشطيب سوبر لوكس

    Eastmark logo image

    شارع مخلص الالفي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو وايد جاردن 325 متر كاش بجوار ساوث بارك في B3

    Rikaz logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز تطل ع النادي للبيع باقل سعر المراسم

    El Kateb Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة 3غرف نص تشطيب موقع مميز جداً 188 متر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دار مصر القرنفل التجمع فيو مفتوح مميزة

    El Hady Real Estate Investment logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    القرنفل دار مصر التجمع سوبر لوكس على حديقة كبيرة

    El Hady Real Estate Investment logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع