شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 404

28,479 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس فيلات - التجمع الخامس

    Fam Egypt logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٦٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م بمقدم 5% والباقي تقسيط 10 سنوات بالمقصد

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه ريسيل في ميفيدا استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    0% مقدم عرض محدود امتلك شقتك متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م بفيو راقي أقل سعر بالماركت في جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس عمارات المروة ارض الجولف

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقتك متشطبة بالكامل اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م بأفضل فيو واقل سعر بالمقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بسعر مميز للبيع اب تاون جاهزه للاستلام

    Platinum Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150 م بفيو البول بكموند الديار ريزيدنس

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م بمكان مميز وسعر لقطة في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف مميزة مع تاج مصر بالعاصمه وبأقساط علي15س

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شقتك متشطبة بالكامل اقساط 10

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٨٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦١٦٬٣٢٦ جنيه

    امتلك شقة 132م بمكان مميز وسعر لقطة في المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٣٦٬١٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م بمكان مميز وجاردن خاصة كمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٦٨٠ جنيه

    امتلك شقة 135م بأقل سعر ومكان مميز كمبوند المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161م بأقل سعر كاش وفيو لاندسكيب في ممشى المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٥٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم بسعر لقطة بجوار CFC بالتجمع +تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بموقع مميز اقساط تصل الي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٩٬٠٥٦ جنيه

    امتلك شقة 120م بسعر لقطة ومكان مميز كمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة 177م بأميز لوكيشن بزيزينيا ومقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3غرف بجوار الحي الدبلوماسي وتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 171م بأقل مقدم وأفضل مكان في المقصد بارك

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه من سوديك ايست تاون

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع