شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 370

28,479 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري متشطبة بالكامل بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٤٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر - تشطيب كامل بالتكييفات - بحري استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٥١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, 3 دقايق من نادي بلاتنيوم

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمعادى الجديدة متشطبة بالكامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع 262, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٩٥٬٥٢٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات في زيد إيست من أورا

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٤٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م فيو جاردن بتشطيب راقى جدا بكمبوند النخيل

    Masar Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم فيو في هايد بارك بالتقسيط

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م هاى سوبر لوكس دقايق من جنينة مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز في منطقة فورتين أب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٣٦٬٢٥٠ جنيه

    شقة فى هايد بارك القاهرة الجديدة تطل على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١١٦٬٣٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب كامل استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - دور متكرر - افضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٠٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٥٥٬٢٠٥ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل تسليم قريب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الحي الثالث التجمع الخامس استلام فوري للبيع

    S signature logo image

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند زيزينيا

    Fam Egypt logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٧٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي استلام فوري فيو لاندسكيب في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٥٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية سوبر لوكس بالمعادي الجديدة الشطر التاسع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشطر التاسع, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو لاندسكيب في موقع متميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف مقدم 1,180,000 بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو لاندسكيب في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 2027 بمقدم 5% في هايد بارك

    Adviser Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في b3 فيو جاردن و تشطيبات خاصة بالكامل

    Eureka Real Estate logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦١٬١٤٢ جنيه/متر مربع