شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 366

28,479 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٣٬١٨٠ جنيه

    ريسيل شقة بتشطيب كامل للاستلام الفوري بتكملة اقساط

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو واتر فيتشرز نصف تشطيب استلام فورى

    Gaby's Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م في جنوب الاكاديميه فيو لاندسكيب

    متصدر

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–فيلات البنفسج1–التجمع الأول– استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بحري في وصال بفيو مفتوح وقسط لـ 2031

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعادى القديمه ارضى بجاردن مدخل خاص

    Chances Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الشمالية – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م هاى سوبر لوكس سيتى تاورز حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

    نصر سيتي تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 164م-الباتيو اورو view landscape

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تمليك للبيع مسجل شهر عقاري حصة في الجراچ م.نصر

    القائد للعقارات logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الرحاب / التجمع الخامس للبيع الترا مودرن

    S signature logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هتستلم شقة 191م متشطبه فيوبرج ايقوني مقدم5% بتقسيط

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٣٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع بمدينتي فيو جاردن مميز

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90%تشطيب-فيو لاند سكيب - في هايد بارك سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦١٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٣١٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باطول فتره سداد فى افضل لوكيشن

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن استلام فوري الحى التانى بيت الوطن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن رائعة في كمبوند النخيل بالقاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم واقساط استلام فوري في ادريس ايست

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    هتقسط ثمنها علي 12 سنة مشروع مميز او خصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Nile view 3Br Apartment Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بجاردن 90م في وصال قسط على 5 سنوات

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فس سوان ليك متشطبة باقل مقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 154م بجاردن 43م بفيو مميز جاهزة و متشطبة ريسيل

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكيفات فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع