شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1147

28,833 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة127م الرحاب أسانسير3نوم و2حمام بالفرش

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة122م للبيع ريسيل فى قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس للبيع في المقطم الهضبه العليا

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٧٠ متر بالمنطقة التامنة مدينة نصر

    شارع محيي الدين عبد الحميد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه روف سوبر لوكس للبيع في النرجس 6

    Better Estate Investment logo image

    شارع عقبة بن نافع, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ١٩٥م لافيردى العاصمة الإداريةفيو مميز

    El Marwa For Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في النرجس فيلات 5

    Better Estate Investment logo image

    النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع ترى النيل وموقع متميز بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع ريسيل لاند مارك بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كريسنت ووك فيو على لاندسكيب - 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع رييسل 120م واجها بلاند مارك استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 140م للبييع دور سادس فيو حمام السباحة

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3غرف للبيع بدون مقدم وأقساط 12 سنه-نيست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في روكسي - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روكسى للبيع شقه موقع متميز بسعر مغرى للجادين

    ElGammal real estate logo image

    روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 228 م في مصر الجديده بجانب سيتي ستارز

    Remax Style logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 136 م لقطه ريسيل ب دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى تاج سيتى بالقاهرة الجديدة

    Home Destination logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر في بفاريا تاون تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في قلب مدينة نصر كمبوند دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سلطان التجمع الخامس

    Home Destination logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للييع فى كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٠٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع بدجلة تاورز فيو خارجى استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو على دائري المعادي بسعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه رائعه فيو وموقع متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 250 متر بحي النادي بمدينة الشروق

    الوسيط للخدمات العقاريه logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع