شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1088

28,833 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لدواعي السفر شقة فوري ١٥٠م تاج سيتي متشطبه

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرئيسيى واجهة مسجلة 220م س لوكس فيو مفتوح

    Oscar logo image

    كوبري الجلاء, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع/بلوم فيلدز/ داون تاون

    Home Destination logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد و استلم شقتك فوري بنص سعر و كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر القرنفل التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر الاندلس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٤٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سراي S2 – تشطيب كامل – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٨١٬١١٠ جنيه

    أفضل سعر شقة فى العاصمة الجديدة أقساط على 11 سنة

    The Map Investments logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/ بيع/المعادي/متشطبه

    Home Destination logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ١٤٦م بجاردن في تاج سلطان

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند دار مصر القرنفل امام بوابة 24

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بإطلالة لاجون ومساحة واسعة التجمع الخامس

    Horizen For Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالرحاب مجموعه 18 قرب نادي الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣غرف فوري في تاج سيتي مرحله شاليا

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في فيلا 250 م - فيو جاردن مفتوح - استلام فوري

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع3غرف بافضل تقسيمه بكمبوند ذا ايكون التجمع

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 12سنه امتلك شقتك 3غرف ف سراي بجوار مدينتي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا ادريس ايست في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣غرف ريسيل في سراي شيا بمقدم ٢مليون و ٦٠٠ الف

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب مجموعة 23 قرب نادي الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الامام الشافعي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه رائعه موقع وفيو متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤١٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب فاخر بخصم 35% علي التقسيط / نيست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف متشطبة ومفروشة في مدينة نصر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع عبد الحي حجازي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

    متصدر

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع