شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1090

28,833 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203م علي فيو |مفروشه بالكامل |بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨١٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنرجس فيو جاردن

    The Map Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة راقية في فاونتن سايد – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات بموقع مميز وفيو جاردن

    The Map Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 200م+حديقة+حمام سباحة بسعر لفطة

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريجينس بارك متشطبة

    Home Destination logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بأقل سعر فى السوق استلام فورى فيو لاند سكي

    4C Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر مع مدينة مصر وبسعرمميز كلمنا واعرف التفاصيل

    Premium Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٨٣٬١٥٤ جنيه

    شقة تاج سيتي اوريجامي 156م الدور الثالث بأقل سعر

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٠٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحي اللوتس لقطه بسعر محروق

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في حي الاندلس أمام كمبوند ميفيدا

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس الحي الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 15, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في جولف ريزيدنس – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140م نص تشطيب كمبوند البارون سيتي

    Go Homes logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دبل فيس فيو جاردن للبيع في الاندلس 1

    The Map Investments logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في سيارس – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ تاج سيتى /موقع مميز

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الخامس ١٦٨ مترًا، ٣ نوم، متشطبة بالتكييفات

    AMAKEN Misr logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي المتميز

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع180م الترا لوكس في الحي الايطالي شارع السعادة

    Go Homes logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البـاتيـو أورو استلام فورى بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة استلام فوري vip view ف كمبوند البروج

    Closer logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في فاونتن سايد – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    فاونتن سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سيارس، أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع