شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1086

28,833 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145 متر استلام فورى فى زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر في الحي الرابع بيت الوطن

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقعها مميز في فيليت باقل سعر 188م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بكمبوند الرقابه الاداريه شقه بحري شرقي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع كمبوند أليفاا تكمله اقساط ريسيل

    Property Hills  One logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148 متر في اميز لوكيشين علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133 متر فيو مميز علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٨٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري 147م بجوار نادي وادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر متشطبة فوري (باقل مقدم!!) ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الرفاهية 3غرف+مربية أرقى سكن قلب ايست فالي سوديك

    The Map Investments logo image

    ايست فيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسليم فوري شقة للبيع موقع مميز في تاج سيتي ٣ غرف

    Good Vibe Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس – النموذج الوحيد في المشروع

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي المتميز أمام هايبر وان

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز للبيع في الباتيو اورو

    Smart Assets Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك افضل شقه في مدينه نصر بمقدم10%وقسط ع 8 سنين

    One Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م متشطبه فى دجله فيو امام كارفور المعادى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125 متر فى الاندلس

    إبداع logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس 2 – تشطيب سوبر لوكس

    Capital Lords Real Estate logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن نص تشطيب للبيع 225م في كمبوند بروميناد

    Al Maz Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة 190م استلام فوري في مصر الجديده

    Eureka Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع فيفث سكوير205م واجهة بحرية بفيو بسعرمغري

    Merak Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند فِفث سكوير

    TiL Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ماونتن فيو 1.1/موقع مميز جدًا

    Home Destination logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع