شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1009

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة اقل من سعر الشركة ب 10مليون اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٠١٧٬٩٨٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بفيو على النادى استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٥٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع أرضي بجاردن فيو قطامية ديونز

    Aqar Share logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بالحي الإيطالي زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في قلب العاصمة الإدارية – R7

    Capital Lords Real Estate logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٩٬٣١٣٬٩٧٤ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل فى موقع مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٩٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي النيل كورنيش المعادي 150 m

    شركة عقارات مصر logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م في كمبوند المراسم بسعر تنافسي

    clear scope logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للعرسان بسعر و موقع مميز جدا

    Eviča logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 130م متشطبه مقدم5%وتقسيط ع10سنوات

    Bright logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/متشطبه/ اقل سعر ماونتن ڤيو التجمع

    Home Destination logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في شارع المقريزي – مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع السيد المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شارع 9 المعادي القديمة فيو الجاردن

    Chances Real Estate logo image

    شارع 9, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بالبنفسج 2 التجمع الاول استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا سيتي زون 1 مدينة نصر

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة230 م للبيع في قلب الأندلس العائلي| استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري 3/4 تشطيب ريسيل باقساط تريو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م في كمبوند سراي فيو هب بسعر مميز من المالك

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحرى بفيو مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٨٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A1518 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب مودرن في ليك ڤيو بسعر مميز

    Eviča logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا سيتي زون 4 مدينة نصر

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 225 متر في اللوتس الجنوبية - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع