شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1001

28,944 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م للبيع على pool بدجلة لاند مارك بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافستا – كمبوند الباتيو أورو شقة للبيع

    Capital Lords Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط طويل وسوبر لوكس استلم وحدتك 2026

    Corporate Deals logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 150م 3 غرف و 2 حمام فيو النافوره

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق متشطبة 155م ا

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 235م التاسعه بجوار النادي بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البروج 263 متر Clubside

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة ألترا سوبر لوكس في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بتشطيب مميز جدا في ايستاون|علي فيو خاص

    Merak Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في صفوه الأندلس – قرب شارع 90 والخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٣٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بموقع مميز بمقدم 2%

    إبداع logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالنرجس 5 مطبخ ودريسنج بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقى التجمع البنفسج 11 مميزة الان

    Chances Real Estate logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بفيو خاص ريسيل في ميفيدا جاردنز

    Merak Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٩٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 130 متر سعر مميز في هايد بارك نيو كايرو

    CBE New Homes logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحرى خطوات لكارفور والمدرسة البريطانية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٩٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 189متر متشطبه بالكامل استلام فوري

    إبداع logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الحي الأيطالي بحري اول سكن أ

    Find House Group logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل | خصم 65% | أقل سعر متاح

    Catchers investment logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فوراً في دجلة المعادي شارع 200

    Chances Real Estate logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٥٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى التجمع الخامس الاندس امام هايد بارك

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع