شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة

28,865 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - دور متكرر - موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة على ملعب الغولف - تشطيب كامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو 1.1 التجمع الخامس بحري

    متصدر

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر دوبل فيو مميز علي نافورة و ليك

    متصدر

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ع الوجهه الرائسيه ١٣٠متر ف قلب مدينه نصر

    متصدر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٦٣٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بمساحة كبيرة وتقسيم مميز

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٢٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في فيليت سوديك متشطبه بالتكيفات في موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر متميز شقة ارضي بحديقه في كمبوند جرين سكوير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة في ليك فيو ريزيدنس 2 بفيو مفتوح

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٥٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سوديك ڤيليت متشطبة الترا سوبر لوكس

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٨٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • سمو بوليفارد

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Paragon Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,سمو بوليفارد

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بأقل سعر مع شركة مدينة مصر بالمستقبل

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف للبيع باقساط باقل سعر اب تاون

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٨٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة محدودة اطول فيو مفتوح لاندسكيب في سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر اقل من السوق شقة استلام فورى فى تاج سيتى

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه صف اول علي الجولف للبيع اب تاون

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف + ناني للبيع هايد بارك سنترال 10 مليون اقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 200 متر باقساط تصل الي 10 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع ريسيل/استلام فوري -كايرو فيستيفال

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

    متصدر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غ ريسيل بحري تطل على النادي بأقل سعر بالماركت

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • كريك تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Khozam Devleopments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,كريك تاون

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م متشطبه+حديقه115م بمقدم 1.5مليون بفيو مميز

    متصدر

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه ارضي بجاردن مع وادي دجله بالمستقبل

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصري شقة لقطة للبيع باقل سعر في تاج سيتي Taj City

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كمبوند Haptown استلام فوري تقسيط

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٤٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى المراسم فيو مساحات خضراء متشطبه بالكامل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٥٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • جارنت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٢٩٩٬٢٥١ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jadeer Developements
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,جارنيه

    3 غرفة