شقق 3 غرفة نوم للبيع في المنطقة الأولى, صفحة 5

163 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تطل علي الحديقه الدوليه فيو مفتوح

    Digital State logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس للبيع بقلب مدينة نصر شارع أحمد حسني

    Better Estate Investment logo image

    شارع احمد حسني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في منطقه الاولي 220مترمدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع اسماعيل القباني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بجوار جنينة مول بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع اسماعيل القباني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يوجد عديد من الشقق التمليك عمائر قديمه وجديده

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م سوبر لوكس بجوار جنينه مول ش الطيران

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الحقيقه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م مع روف للبيع بالمربع الذهبي

    Good Deals logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز ب عباس العقاد الرئيسي مدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز بالقرب من عباس العقاد مدينة ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 280م, موقع متميز, تشطيب سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع المساواه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع250م-سوبر لوكس,خطوات من مدرسة سانت فاتيما

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد صقر خفاجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع 260م سوبر لوكس شارع عباس العقاد مدينه نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس شارع متفرع من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م سوبر لوكس خطوات م شارع الطيران

    Envigo Real Estate logo image

    شارع علي امين, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سوبر لوكس عباس العقاد مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع نصر احمد زكي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس لوكس شارع متفرع من عباس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170 متر مسجله شهر عقارى للبيع على عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – المربع الذهبي ش أنور المفتي مدينة ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 215م للبيع سوبر لوكس بعباس العقاد

    Good Deals logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه الاولي شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عز الدين طه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المنطقةالأولى متفرع الطيران مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مخلص الالفي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله للبيع فى المنطقه الاولى مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للباحثين عن التميز والرقي امتلك واستثمر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 300 متر فيو بانوراما على عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عباس العقاد تحفه معماريه 215م بالفرش او بدون

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع