شقق 3 غرفة نوم للبيع في المنطقة الأولى, صفحة 4

163 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر مسجله شهر عقارى فى المنطقة الاولى

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عز الدين طه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أول سكن بمدينة نصر المنطقو الاولي 225م

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع محمد طلعت سالم, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز من عباس العقاد بمدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف مسجد رابعة العدوية خطوات من عباس العقاد 255متر

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع سيبويه المصري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف مسجد رابعة العدوية 255 متر خطوات من الطيران

    شارع سيبويه المصري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع خلف مسجد رابعة العدوية 255 متر موقع متميز

    شارع سيبويه المصري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع بالمربع الذهبي مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقه للبيع 300 متر فيو بانوراما على عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أحمد قاسم جودة المنطقة الاولى مدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالمنطقة الاولي 270متر متاح جميع الادوار

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع زهير صبري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المنطقه الاولي متفرعات عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز تري عباس العقاد مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م مفروشة للبيع-كمبوند مدينة النور-مدينة نصر

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله للبيع 230 متر بالقرب من عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله للبيع فى المنطقه الاولى مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع صنعاء, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 200 متر مسجله خطوات من اول عباس العقاد

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 200 متر خطوات من اول عباس العقاد

    شارع انور المفتي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجله شهر عقاري 220مترالترا سوبر لوكس مباني حديثه

    شارع الفالوجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1226 شقة للبيع ٢٠٠م المنطقة الاولى م نصر

    3H للتسويق العقاري logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس متفرع من شارع الطيران

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عز الدين طه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تصلح سكني او الاداري بشارع مصطفي النحاس بمقدم 50%

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع علي امين, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر تشطيب الترا سوبر لوكس

    Digital State logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٢٠ متر مسجله شهر عقاري بحريه فيو مفتوح

    Digital State logo image

    شارع الفالوجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شثه للبيع في مدينه نصر 250متر تشطيب كلاسيك متميز

    Digital State logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن تشطيب فاخر بالقرب من عباس العقاد

    Digital State logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع