شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 98

2,547 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 نوم في سراي لقطه دور تالت فيو هاب

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي s2 استلام فوري فيو لاند سكيب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164 في سراي متشطبة بالكامل+المطبح استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع كمبوند أليفاا تكمله اقساط ريسيل

    Property Hills  One logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع/بلوم فيلدز/ داون تاون

    Home Destination logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٦٨٬٩٤٦ جنيه

    شقة 164م 3غرف دور اول في سراي استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر لسرعة البيع شقة 137م نصف تشطيب موقع متميز

    Value For Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير دور ثاني استلام فوري

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/كابيتال جاردنز/المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في ألير مدينة المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن169م OPEN VIEW في S1

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م في سراي s2 استلام فوري فيو هاب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/جاهز للاستلام/للبيع/بلوم فيلدز/كلستر

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في سراي – مرحلة شيا

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة موقع وفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن موقع وفيو مميز للبيع في جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقة 203 متر للبيع في ألير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في كمبوند بلوم فيلدس

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على لاندسكيب للبيع في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع 12سنه امتلك شقتك 3غرف ف سراي بجوار مدينتي

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣غرف ريسيل في سراي شيا بمقدم ٢مليون و ٦٠٠ الف

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م استلام فوري في لافينير الاهلي صبور

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٠٨٬٠٠٠ جنيه

    3-Bed Apartment for Sale – Sarai Elan

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فوري في سراي متشطبة بالكامل ڤيو ڤلل S2

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع