شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 95

2,547 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن ريسيل متشطب في سراي – استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقه بحديقه خاصه للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة نص تشطيب ١٩٥ م - Haptown park view

    Remax Style logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو مميز في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (149م), فيو مميز استلام فورى

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٠٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجوار مدينتي مع MNHD وأقساط علي 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك 165م في Beta Greens بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة أرضي بجاردن في اليفا بتقسيط طويل

    Aqar Misr logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠١٥٬٨٢٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو أليفا - مستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في كمبوند سراي بحديقة 140م فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 160 متر للبيع في لافينير استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعرهاا شقة 149م بفيو ع الpool مباشرة

    Bright logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي - إطلالة مفتوحة واستلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للسكن للبيع فى لافينير الاهلى صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٤٤٤٬٢٤٠ جنيه

    شقة ريسيل عقد قديم في ماونتن فيو اليفا

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – كمبوند بلوم فيلدز، المستقبل سيتي – كلاسترز

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٥٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن راقية في كمبوند لافينير – 160م بفيو مفتوح

    Al Fanar Development and project management logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى باردن للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بجاردن للبيع علي اكبر لاند سكيب

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في City Zen بالقرب من مدينتي بسعر اللونش

    Closer logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في سراي بجاردن 160م متشطبة بالكامل

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٩٤٬٥٤٢ جنيه

    فرصة "عقد قديم" في ماونتن فيو أليفا مستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٢٬٨٠٤ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو مميز في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٦ جنيه/متر مربع