شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 63

2,547 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالقسط على 12 سنة في سراي المستقبل

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٣١٬٤١٣ جنيه

    شقة بمساحة 165 متر مربع في بلومفيلدز المستقبل سيتي

    Wnsta how logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس(180م)فى بارك سنترال حسن علام بتشطيب VIP

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في شقه 150م بكمبوند بيتا جرينز المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي تقسيط 12 سنه

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بأقل من سعرهم التصف بالشركةداخل كمبوند سراي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة 153م باتجاه بحري مميز في سراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور متكرر - مساحة كبيرة - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بأقل اوفر شقة 207م موقع مميز فيو لاند سكيب)!

    Bright logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٧٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دابل فيو في كمباوند سراي – مرحلة Elan

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالدور الثاني جاهزة للسكن في مستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بأقل من سعر الشركة استلام فوري فيومميز

    IRTKAZ logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 3 غرف في كومبوند لافينير المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 70%تشطيب فيو لاند سكيب وواترفيتشرز بأقل سعر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي – مرحلة Esse

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م بحسن علام علي الفيو بأقل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٩٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي سعر وموقع مميزين

    KAMF logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 نوم فيو نادي دور رابع بأقل سعر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الان في المستقبل بأقل مقدم واطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٦٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في اميز لوكيشن - بتقسيط 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع