شقق 3 غرفة نوم للبيع في الياسمين 2

15 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 2 فيلات بفيو مفتوح-دور متكرر

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف تشطيب الترا سوبر لوكس ٣ غرف الياسمين ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 2 –تشطيب على ذوقك وموقع هادئ

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ في الياسمين 2 قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ الياسمين 2 بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى ارقى فيلات الياسمين شقة للبيع تشطيب فندقى

    Smart Location Group logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في أرقى مناطق فيلات الياسمين 2

    sms for RealEstate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3 دقائق من الرحاب و واتر واي ومول اميرالد

    Fam Egypt logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210 متر للبيع بفيلات الياسمين 2 التجمع الاول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع بالمطبخ الياسمين 2 فيلات بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة لسرعة البيع بالفرش بجوار قسم التجمع الاول

    A to Z logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس الياسمين2 القاهره الجديده

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م -الياسيمن2,تشطيب هاي سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م -الياسيمن2,تشطيب هاي سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب الياسمين 2 / التجمع الاول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع