شقق 3 غرفة نوم للبيع في الياسمين 4

18 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة220متر فى الياسمين4 متشطبة استلام فورى

    S signature logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى الياسمين 4 بالقرب من التسعين

    Chances Real Estate logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في الياسمين قدام كمبوند راقي

    Al Ofok Investment logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة امام كمبوند الكازار للبيع في التجمع الأول

    Brokers Hub logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الياسمين4 فردى دور اول فيو جاردن مميز

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م بالياسمين 4 – لقطة في قلب كومباوند

    Al Ofok Investment logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 4 – التجمع الأول – موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مفروش بالكامل بسعر لقطه لدواعي سفر

    Held Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في الياسمين دور اول بسعر لقطه لدواعي سفر

    Held Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة220م للبيع ف الياسمين 4 فيلات في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب الترا سوبر لوكس في الياسمين 4

    Chances Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م سوبر لوكس الياسمين4 القاهرة الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبرلوكس للبيع بالياسمين 4 – إستلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الياسمين 4 – مباشرة على محور مصطفى كا

    Capital Lords Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين 4 في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرب من شارع التسعين بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت فاضي للبيع في الياسمين 4 قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في الياسمين فيلات 4

    Better Estate Investment logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع