شقق 3 غرفة نوم للبيع في القطامية, صفحة 13

573 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 3 غرف فيو علي اكبر جاردن في المشروع

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م مميزه علي اكبر جاردن في المشروع

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 3 غرف فيو علي اكبر جاردن في المشروع

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م على حمام السباحه فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطامية بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم سيتي – دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي بانتظارك في كمبوند سما – اغتنم الفرصة الآ

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب في كمبوند سما – فرصة رائعة

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    122م بسعر لقطه بكمبوند قطاميه جيت على الدائرى

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 140م 3غرف كامله التشطيب في قطاميه جيت

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش والتكييفات بسعر لقطه

    Closer logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 215م 3غرف مفروشه بالتكييفات +2جراج خاص

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م مميزه علي اكبر جاردن في المشروع

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 3 غرف فيو علي اكبر جاردن في المشروع

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م على حمام السباحه فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكملة اقساط 3 غرف فيو وتر فيوتشر ولاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م من التقسيمات المميزه في قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب دائري المعادي – نصف تشطيب البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه في كمبوند وان قطاميه علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند وان قطاميه علي فيو اكبر لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمباوند قطاميه جيت امام نفق السخنه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع امام غرب الجولف قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 190م 3غرف في كامله التشطيب وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع – غرب الجولف التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع