شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 80

12,042 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب ادريس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بسعر أقل من سعر السوق في موقع مميز جدا

    Premises logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف 185م فيو لاندسكيب وبحيرات بالتجمع

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٥٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري شامل النادي و الصيانة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 185م استلام فوري موقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس في ماونتن فيو هايد بارك

    Premises logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جولدن سكوير شقة 3 غرف متشطبة 10م كاش

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري امام Auc بمقدم فقط10%

    Picky Properties logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٣٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالتكييفات في كمبوند واترواي باقل سعر

    clear scope logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري للبيع في ادريس ايست

    Key Point for real estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦٠٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الرابع

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٤٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس 2

    شركة البحيري جروب logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة مع حديقة نصف تشطيب في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند هايد بارك

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٦٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بافضل سعر بفيو رائع في تاج سيتي

    Show Views logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يأقل من سعر السوق 204م لوكيشن مميز في ليك فيو

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٧٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند ازاد

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل 155م مع حديقة بأفضل سعر

    Premises logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 3 غرف في زيد ايست

    Premises logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٠٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه185م استلام فوري ب موقع مميز و سعر مميز جدا

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند Promenade | القاهرة الجديدة

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب سوبر لوكس لوكيشن مميز عاللاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع – ماونتن فيو آي سيتي

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع