شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 76

12,042 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م متشطبه بالكامل بالتكيفات+استلام فوري بخصم

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز بالكريسينت ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر القرنفل فيو مقتوح بحري

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10 سنين وامتلك شقتك بالتجمع الخامس

    متصدر

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ و التكييفات للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - متشطبة بالمطبخ و التكيفات- موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف في فينيكس للبيع

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٤٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 157م نص تشطيب فى بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 234 م -3 غرف -Lakeview Residence 1

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٠٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بموقع مميز وأقساط استلام قريب للبيع

    East wing logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Taj City بنص الثمن فى القاهره الجديده

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري متشطبة استلام فوري للبيع-ادريس ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م تريبل فيس بالنورث هاوس

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٩٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | فيو Water Feature

    Aqarpedia For Resale logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز ل شقة 3 غرف - تشطيب كامل - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191م نص تشطيب الحى الاول - التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالكامل | بفيو مفتوح | بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٤٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٠م للبيع | سكاي كوندوز | فيليت التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة موقع مميز في بوليفارد ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – تاج سيتي | بارك ريزيدنس (شاليا)

    Beltone logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة تراس واسع متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+ناني متشطبه للبيع بخصم 40% - كريسينت ووك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزةللبيع – ماونتن فيو هايد بارك

    Beltone logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 156م مع امكانيه القسط ع12سنه ف تاج سيتي

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع