شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 428

11,731 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيست تاون | تشطيب كامل

    Beltone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 400الف فقط وامتلك شقتك مع الكازار بقسط 10سنين

    IRTKAZ logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري قسط 7 سنين بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٢٤٬٤٦٧ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة ٣ غرف في سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 211م ريسيل فيو لاندسكيب اقل من ماركت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٩٩٬٦٨٤ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي | نصف تشطيب| أقساط حتى 2030

    Beltone logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ريسيل بأقل سعر اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري / اقساط المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر ولوكيشن مميزين ف ماونتن فيو اي سيتي لاجون

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بريميم لوكيشن اقل سعر سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة فيو مباشر لاندسكيب كبير سوديك ايستاون 211م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة اميز موقع في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب كبير شقة ريسيل ايستاون سوديك 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف نصف تشطيب استلام فوري - ستون ريزيدينس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش استلام فوري عالمفتاح

    Rakar Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٥٠٬٤٣١ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكييفات في زيد ايست

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى متشطبه بالعفش والاجهزه والتكيفات

    إبداع logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لؤلؤة القاهرة الجديدة.

    New Housing Egypt logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في المراسم استلام فوري متشطبة بالفرش

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بحديقة موقع مميز اقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو علي الكلوب هاوس مباشرة استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع