شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 352

11,832 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٦١٬٤٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات وبالمطبخ ف قلب التجمع الخامس

    Impact Investments logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري لشقتك 3 غرف للبيع بسعر مميز-ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت أفضل تقسيمة وأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة باميز مرحلة بالكمبوند اطلالة بحيرة اقساط 8سنين

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٨٥٬٩٠٠ جنيه

    شقه 209م امام الجامعه الامريكيه باقل سعر في التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالمطبخ والتكيفات-للبيع في م

    Brokerage Hub logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كلوب سايد – تاج سيتي | أوف بلان

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في سوديك فيليت اقل من ماركت موقع مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات والمطبخ 3غرف في تاج سيتي

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦١٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه دوبلكس جاهزة للاستلام الفوري متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٨١٠٬٤٠٠ جنيه

    لا تضيع الفرصة عاين شقتك الآن ع الطبيعة في التجمع

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٣٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل للبيع في القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في iCity – شقة بجاردن وتشطيب كامل

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفاخرة أرضي بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزدنس التجمع الخامس استلام فوري

    Bond & Key logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالتكيفات بأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن- 163م-3غرف, بمقدم 30% سداد 3 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سلطان 180متر بالمطبخ والتكيفات

    ERE logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي تقدر تمتلك شقتك دور متكرر فTAJCITYقسط ع12Y

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م للبيع متشطبه في بالم هيلز مقدم 650,000

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة بجاردن للبيع في التجمع الخامس - ذا ايكون

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بالتقسيط ع10 سنين في سيتي جيت

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٨٢٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكيفات تقسيط

    Selective logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف ف تاج سيتي بمقدم 700 الف

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٤٤ جنيه/متر مربع