شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 307

11,832 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند جايد استلام فورى-بالتقسيط على4سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة شقة في الباتيو اورو التجمع الخامس

    views investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٤٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند تاج سيتي – مرحلة تاج جاردنز

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة كاملة التشطيب بموقع مميز

    Roots Development logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل دور تالت ف الباتيو اورو-فيو مميز

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140 متر استلام فوري موقع مميز وسعر لقطة

    Al Fanar Development and project management logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م في باتيو اورو من لافيستا بمقدم 1.900.000

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٠٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر للبيع بأفضل إطلالة في كمباوند تاج

    ERE logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 175+185 حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام فوري بقلب التجمع باكثر سعر مميز

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف في كمباوند تاج سيتي club side

    ERE logo image

3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأفضل تشطيب داخلى بكمباوند سوديك ايستاون

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة ىالتكيفات بفيو كلوب هاوس

    views investment logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 10% مقدم برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بجاردن دقايق من هايد بارك بالتجمع+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ميفيدا بوليفارد – موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام فوري بقلب التجمع باكثر سعر مميز

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 164م متشطبه في باتيو اورو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل مقدم وجهه بحري برايم لوكيشن في اي سيتي

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في إدريس إيست موقع مميز ونظام سداد

    Al Fanar Development and project management logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٧٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من لافيستا شقة للبيع بكمبوند باتيو اورو في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن و حمام سباحه خاص للبيع في ليك فيو 2

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه استلام فوري بقلب التجمع باكثر سعر مميز

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بأكبر حديقه217م فTAJCITYامام المطار

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع