شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 302

11,832 عقارات أخرى
  • 28

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق استلام فوري - بحري - صف اول حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع – تاج سيتي | Clubside

    RE/MAX 1st Choice logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت 3 غرف متشطب بمقدم 1.5 بتقسيط على 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علوية مع روف - متشطبة بالكامل - بحري

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م بحري و بفيو على جاردن و بسعر مميز

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع( كمبوند فيليت) شقة للبيع بسعر لقطة

    Another Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + جاردن للبيع متشطبة – سيفورا هايتس – خلف Auc

    TREX logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    5 اي لواترواي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200متر متشطبه للبيع في ميفيدا بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بمسبح للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل للبيع بأقل سعر

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو ١٧١ مترا - جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة ارضي بجاردن 250 متر متشطبة في واتر واي

    Egypt Best Properties logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في ليك فيو ريزيدنس 1 – القاهرة الجد

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه First Use للبيع في ميفيدا -باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٢٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز إطلاله جانبيه علي النادي بحري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه كمبوند الباتيو اورو تشطيب كامل مميز

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز بسعر أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع