شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 301

11,883 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بخصم الكاش 40% برايم لوكيشن ف The Icon

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بحري في تاج سيتي امام المطار

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو الاجون بسعر للقطة واكبر مساحة

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة مودرن للبيع في إيستاون – موقع مميز

    New Capital Home. logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميزلاند سكيب فيووتطل عل النادي

    Roots Development logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٨١٦٬٤٥٢ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم في مراسم مطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب فاخر للبيع بسعر مميز في النخيل

    Smart Step logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف في زيد ايست استلام 3 شهور متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقةبحري تشطيب كامل في بالم هيلز فيو مفتوح عالجنينة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فندقية جاهزة في زد ايست بتقسيط طويل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢١٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف في زيد ايست استلام 3 شهور متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في إلباتيو أورو - التجمع الخامس

    Beltone logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف في زيد ايست استلام 3 شهور متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة امامي أستلام فوري 3غرف مقدم أقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بخصم فيو لاند سكيب دقائق من سيتي سنتر الماظه

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقق فندقية زد ايست وتقسيط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي171م- 3غرف بيت الوطن بمقدم 36%سداد 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٢٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل مقدم امام المطار اوبن فيو جاهزه للمعاينه

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٦٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم 1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٢٧٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة أرضية نصف تشطيب مع حديقة في ليك فيو ريزيدنس 2

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٠٢ جنيه/متر مربع