شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 298

11,832 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيومفتوح شقة متشطبة بالتقسيط علي 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدريس إيست جاهزة للاستلام

    Point Mark For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اقل من سعر السوق استلام فوري باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر في ماونتن فيو اي سيتي , 140متر

    Prime Company logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في ماونتن فيو اي سيتي , 140متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٤٢٣٬٠٢٥ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بإطلالة مفتوحة في سوان ليك ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٨٬٧٤٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٦٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للاستلام الفوري بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف مقدم 1,180,000 بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كورنر أستلام فوري بالتجمع بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن و أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم M1,335,000

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر علي البحيره مباشره استخدام اول

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م للبيع في الباتيو اورو باقل سعر

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول التجمع الخامس

    Remax Today logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة 168 متر في كمبوند ماونتن

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بجاردن لقطه بالقرب من هايد بارك بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنص سعرها فى تاج سيتى Taj City شقة للبيع (3 غرف)

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة مميزة نصف تشطيب بموقع مميز

    why solutions logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف تاج سيتي تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس للبيع فوري ف ادريس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة رائعة في شاليه تاج سيتي

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٥٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 م جاهزة للاستلام آي سيتي القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٣٤٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة متشطبة للبيع موقع مميز على لاجون فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري ، نموذج مميز ، ارضي بجنينة فى شاليا

    Remax 360 logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع