شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 288

11,883 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في AUC Square شقة بجاردن

    متصدر

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    3غرف+ في تاج سيتي مرحلو اورجامي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجديدة أمام مول جولدن اسكوير

    El Hefny Group logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تاج سلطان 177م دور اول متشطبة بالكامل

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيبات كاملة للبيع في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٦٣٬١٨٤ جنيه

    شقة 165 متر ٣ غرف نوم للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لاجون بيتش بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤ م جاهزة للتسليم دفعة أولى بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر تطل على الحديقة مقدم 12,000,000

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى كمبوند سكاي كوندوز - فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٩٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مدخل مباشر أمام النادي الاهلي لقطة

    El-Nemr LTD logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل جاهزة للتسليم على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو مفتوح بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157متر جاهزة للسكن و مطل على الحدائق| تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 183 متر في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٢٬٤٩٣ جنيه

    تاج سيتي Club side 158 متر الدور الخامس

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148م في تاج سيتي zone T استلا م فوري

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقل سعر في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سمارت هوم - تشطيب فاخر الترا سوبر لوكس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالتكيفات - إطلالة مفتوحة على مساحات خضراء

    رابح للتسويق العقاري logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٤٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بجاردن 220م-بالفرش والاجهزة-ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٢٦٬٥٢٠ جنيه

    آخر شقة أرضي جاردن 3 غرف متشطبة بالتكيفات فوري

    Aqar Misr logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٩٦٬٢٦٤ جنيه

    شقة 140 متر 3 غرف للبيع في ماونتن فيو ١.١ ذا بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١١٦ جنيه/متر مربع