شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 287

11,883 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا بحري صريح استلام فوري

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز - امام مول ارابيلا بلازا مباشرةً

    Fam Egypt logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٦٬٥٠٠ جنيه

    ادريس ايست شقة ١٦٠ متر بأقل مقدم و اطول فترة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة بمساحة 250 متر - تشطيب كامل - موقع مميز جدا

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 6شهور بأميز لوكيشن مع شركة مراكز

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٣٥٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز جدا بحري صريح دايركت ڤيو لاجون

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري ف سوان ليك حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٧٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنخيل فيو نادي وادي دجله ارضي بجاردن

    El Hefny Group logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بالكامل موقع متميز خصوصيه عاليه

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة فوري في بروميناد التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع في الكمبوند - أقل سعر - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل ومفروشة بالكامل للبيع في ليك فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في كمبوند بروميناد

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باحسن سعر شقة للبيع متشطبه مع أقساط سوان ليك ايريس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٧٬١٤٣٬٤٤٢ جنيه

    شقة فاخرة بموقع و اقل مقدم للبيع في بالم هيلز

    El Kateb Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع فوق الممتاز دايركت ڤيو لاجون بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت موقع متميز جدا دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على9سنوات وامتلك وحدتك بأقل سعر من اورا متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ريسيل سكاي كوندوز سوديك مميزه

    Property Hills  One logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٧٥٬٧٠٤ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن بالتقسيط في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٩٩ جنيه/متر مربع