شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 272

11,883 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٨٦٦٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بحديقة بموقع مميز واستلام فورى 3غرف ذا سكوير

    East wing logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري في قلب التجمع شقة175م بمقدم4.3M وتقسيط

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% وتقسيط ع 12 سنة شقة للبيع (3 غرف) تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في ماونتن فيو بمقدم 5% وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد ماونتن فيو القاهره الجديده قسط علي 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع - Swan Lake Residence – موقع مميز

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٩٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-سبيشيال شقة230م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في باتيو اورو استلام فوري متشطبه .

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بأقل سعر في سوان ليك ريزيدنس

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة مش بتتكرر في بيت الوطن – الحي الرابع

    Smart Location Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    أحجز شقتك الان متشطبة بأميز لوكيشن بالتجمع 0% مقدم

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬١٤٩٬٢١٢ جنيه

    شقة للبيع في سيتي جيت – سافاير

    Beltone logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – فيفث سكوير | التجمع الخامس

    Beltone logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري في قلب التجمع شقة175م بمقدم4.3M وتقسيط

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كمبوند لاش فالي بمقدم 10% بالتقسيط 8 سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري في قلب التجمع شقة175م بمقدم4.3M وتقسيط

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت فندقي بتقسيط على 10 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل – الباتيو أورو،

    متصدر

    Beltone logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن ريسيل متشطبة في ايستاون كورنر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة متشطبة بجوار AUC بالتجمع قسط10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي-شقة ارضي170م بجاردن75م للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في الباتيو اورو بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارخص شقة 3 نوم في بروميناد امام ميفيدا

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تربلكس في Lush Valley تطوير City Edge باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع