شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 267

11,883 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سوان ليك ريزيدنس، مرحلة IRIS

    Beltone logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧١١٬٥٧٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 – موقع مميز بسعر مغرى

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - افضل سعر - لوكيشن ممتاز

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة في التجمع السادس بمقدم 10%

    Summit Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في آيكون ريزيدنس

    Beltone logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو لا فيستا مطله علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بسعر خاص ف ماونتن فيو استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٧٨٬٣٦١ جنيه

    شقة ٣ غرف | ١٨٩م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقساط بموقع مميز كورنر - ماونتن فيو ١.١

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع بمقدم 5% فقط و قسط حتى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بالم هيلز فيو جاردن استلام فورى

    Aqar Share logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس دار مصر القرنفل التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن فوري للبيع في باتيو اورو بقلب التجمع

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع شقة تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177م مفروشة للبيع ازاد التجمع القاهرة الجديدة

    Horizon Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تاج سيتى على النادي ب ٢ ماستر استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م سوبر لوكس غرب اربيلا التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في إل باتيو أورو بسعر مغرى

3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري فيو مفتوح|مرحلة بلاتوه|تم دفع الصيانةوالنادي

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 173م لا فونتين القاهرة الجديدة

    Tasweeq For Real Estate logo image

    لافونتين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل باتيو أورو - فيو رائع وسعر مغرى

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه في الكمبوند برايم لوكيشن

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينه و حمام سباحه - كاش ١٢ مليون

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٣٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس دار مصر الاندلس التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٣٬١٧٧ جنيه

    شقة للبيع في مشروع أدريس إيست القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٩٬٦٦٧ جنيه/متر مربع