شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 226

11,883 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 190م تشطيب مميز بأقل سعر في الكمبوند

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باقل مقدم و استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 158م بيت الوطن دقايق من التسعين الشمالى

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٧٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ايستاون

    Treasure Real estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحري بحديقة خاصة ومدخل مستقل فيو جادرن

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع بوول فيو

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ورك فيرا | شقة 153م | بمقدم 2 مليون |

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في تاج سيتي استلام فوري تشطيب كامل

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه اسثماريه امام مول ارابيلا لقطه

    Zein for real estate logo image

    الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز تقسيط على ٨ سنوات القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة 203متر بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨٨٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م في اي سيتي بسعر مميز

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 195م أمامية بفيو مفتوح بيت الوطن التجمع

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٢٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي نصف تشطيب للبيع في باتيو أورو

    One Estates Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دايركت على اللاجون-بسعر مميز

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في ريجنتس سكوير

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٠٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بالتقسيط على ٨ سنوات في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م في تاج سيتي متشطبة بالكامل فيو ليك بارك

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٧٠٦٬٥٥٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٤٠١٬٥٢٥ جنيه

    شقة ريسيل فى قلب القاهره الجديده متشطبه بالتكيفات

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٦٤٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل 225م شقة ريسيل ف سيتي جيت بتكملة اقساط

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5%، تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي طريق السويس بسعر مميز وبمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع