شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 223

11,883 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في اللوتس الجديده في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - جاهزة للسكن - تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة210م+جاردن استلام فوري-5مليون مقدم او كاش18

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحديقه-قابل للتفاوض-تشطيب كامل-جاهزه للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في دار مصر الأندلس – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م بيت الوطن فيو النادي الأهلي مباشرة فوري

    El Hefny Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٤١٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - تشطيب كامل - جاهزه للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة210م+جاردن استلام فوري-5مليون مقدم او كاش18

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بالقرنفل فيلات فيو مقابل القرنفل هايتس فوري

    El Hefny Group logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه باتيو اورو ١٧١ اطلاله مثاليه علي بحيرات

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية متشطبة بالتكييفات وجاهزة للاستلام

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مغري في VGK بالم هيلز

    متصدر

    Santorini logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل - دور متكرر - بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ازاد شقة اول استخدام فرش مودرن تحفة

    Another Way logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت - موقع مميز - أقل سعر في كلوب بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه -موقع مميز-تطل على اكبر لاند سكيب وبحيرات

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171م) متشطبة فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - أقل سعر - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بكامل- مطله علي النادي-سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه للبيع في أميز لوكيشن بميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيبات فاخرة للبيع في كمبوند ميفيدا بوليفارد

    Brand Facility Management logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٥٥٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - أقل سعر - المرحلة M V بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للتسليم - موقع مميز - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - اوبن فيو لاند سكيب - مرحلة MV PARK

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع