شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 181

11,883 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ماونتن فيو اي سيتي نورث بارك استلام سنة

    Compound Hekaya logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في بيت الوطن بجوار بالم هيلز

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    أحدث مشروعاتنا في بيت الوطن التجمع الخامس شقه 146م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر متر في بيت الوطن- بمقدم 5%= 249 الف

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٦١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط الحي الثالث

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٩ متر مربع

    ١٤٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه واجهه 157 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م للبيع باقل سعر في كمبوند باتيو اورو

    views investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باتيو اورو التجمع فوري متشطبة مطبخ مكيفة

    Compound Hekaya logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة ماونتن فيو اي سيتي التجمع فوري

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بحديقة باتيو اورو التجمع فوري فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك باميز مشروع بالتجمع بافضل سعر ل3 غرف

    Compound Hekaya logo image

    في كوليكتيف, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحديقة للبيع ليك فيو فوري متشطبة بالفرش

    Compound Hekaya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% على سعر الكاش لشقة بمساحة 166 م

    Strive Reality logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن الحى الخامس شقه 130 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه 3 غرف ماونتن فيو اى سيتى تجمع

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% على سعر الكاش لشقة بمساحة 180 م

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ادريس ايست التجمع فوري متشطبة فيو مميز

    Compound Hekaya logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف للبيع ليك فيو التجمع فوري متشطبة فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٠٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل دور اول ف الباتيو اورو -فيو مميز

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه وفرصه للاستثمار الحى الاول-بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع