شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 152

12,042 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول استلام زيد ايست شقة متشطبة 3 غرف ريسيل لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه متشطبه بالكامل أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٩٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب راقي استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في فايف سكوير المراسم – روف كبير

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٢٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا أرك الشيخ زايد شقق جاهزة وأنظمة سداد مريحة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بجاردن خاص للبيع في كمبوند سنشري سيتي

    Better Estate Investment logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف زيد ايست فيو مفتوح ريسيل 139 متر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    واجهه بحري صريح " Patio Sola Lavista بمقدم 550ألف

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في التجمع

    The Polygon logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز يطل على اللاجون استلام ٢٠٢٧

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٧٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في اول طرح - ماونتن فيو - 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم + جاردن للبيع في ماونتن فيو- 10 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدوده50% خصم للكاش شقة بأميز موقع لاند سكيب

    Square real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب بأقساط في سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٨٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم مع حديقة للبيع في اول طرح - التجمع - 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و اقساط شقة في تاج سيتي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع جديد - ماونتن فيو - مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في ذا أرك زايد استلام قريب وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة 155م بجاردن خاصة 66م استلام فوري

    MD Signature logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط استلام فوري برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 191متر متشطبة بالكامل بفيو مميز

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    50% خصم للكاش شقة بالتقسيط على اطول فترة سداد

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف تاج سيتى زون تى بارك ريزدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف اول استلام زيد ايست ريسيل لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ب 6.650 في اي ستي - ام في بارك

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٣٣ جنيه/متر مربع