شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 148

12,042 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة بتشطيب كامل مع حديقة - ايست تاون

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة متشطبة الترااا سوبر لوكس بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةفاخرة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | مقدم مميز

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٤٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تطل على مسطحات مائية فى اى سيتى

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة تطل علي مساحات خضراء في باتيو اورو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مباشرة على البحيرة بالتقسيط حتى 2031

    Do estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة و مفروشة في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 199 متر في ماونتن فيو هايد بارك

    متصدر

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة اي سيتي كلوب بارك موقع مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١١٬٣٣٥٬٣٣٨ جنيه

    شقة – موقع مميز بفيو على اللاندسكيب ونادي زيد

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقة للبيع بموقع مميز ريسيل متشطبة بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتجمع5 متشطبه+Acs مقدم 280ألف توتال 9م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في اي سيتي بافضل فيوواقل سعر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري بجوار الجامعة الامريكية التجمع الخامس

    clear scope logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | سعر تنافسي

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م للبيع في كمبوند تريو جاردنز

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري فيو نادي في قلب District 5

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع بالمطبخ– كمبوند هايلاند بيتر هوم

    Al Maz Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 165م اي سيتي كلوب بارك للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٢٬٢٨٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة فاخرة – موقع مميز بفيو مفتوح | وراحة تامة

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٣٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع في كمبوند بروميناد

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة متشطبة بالكامل للبيع في ايستاون

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة 165م ماونتن فيو اي سيتي للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٣ متر للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع