شقق 3 غرفة نوم للبيع في قطامية كريكس

11 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطاميه كريكس شقه ٢٢٥ متر فيو مميز علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع في قطاميه كريكس !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٩٬٤٠١٬٤٥٢ جنيه

    شقة متشطبه في قطاميه كريكس استلام فوري علي 5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في موقع مميز جدا باقساط 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 325 متر للبيع في قطاميه كريكس فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • قطامية كريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قطامية كريكس

    3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٩٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في قطامية كريكس بأفضل فيو

    Trends Real Estate Egypt logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند قطامية كريكس - القاهرة الجديدة

    ElGammal real estate logo image

3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 bedrooms apartment for sale in Katameya creeks

    ElGammal real estate logo image

3

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١١٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه فاخره بقطاميه كريكس موقع مميز استلم فوري

    Home Select for real estate logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | قطامية كريكس

    ERA Real Estate Egypt logo image

3

    لا يوجد

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع