شقق 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 8

218 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حتي 10سنوات , تشطيب كامل فقط بـ 1,850,000

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل للبيع بالتقسيط اوبن فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١٥٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سيتي جيت شقة على مساحات خضراء - بأقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٢٢٬٣١٣ جنيه

    سيتي جيت-اقل سعر شقةمتشطبة بالكامل 176م بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تطل على اللاندسكيب في سافير سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل مع حديقة - سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٥٬٤٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل دور أرضي مع حديقة استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري في قلب التجمع اوبن فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اب تاون لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م متشطبة في سيتي جيت – خطة سداد مميزة

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مقدم 5% على 10 سنين في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك على الجولف فى افضل المشاريع بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٩٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٦٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه باقل سعر في قلب التجمع علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فيو جولف باقساط فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٨٦٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باطلاله علي الجولف متشطبه علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في سيتي جيت - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق في سيتي جيت سافير جولف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٧٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى كمبوند سيتى جيت علي اقساط حتى 2032

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩١٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٦٣١٬٣٧٥ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع مع اقساط حتى 2031

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو لاند سكيب علي أكبر بحيره في التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبة بأقل سعر في قلب الجولدن سكوير

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP في الجولدن سكوير 3 دقايق AUC بجوار ميفددا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٧١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في سيتي جيت بدون اوڤر لسرعه البيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٦٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةريسيل في كمبوند سيتي جيت في لوكيشن ميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٦٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في City Gate فيو رائع جدا

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع