شقق 3 غرفة نوم للبيع في سوان ليك ريزيدنس, صفحة 8

294 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس | تشطيب فاخر

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م استلام فوري متشطبة للبيع في Swan Lake

    AK Circle logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٧٨٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بفيو لاندسكيب للبيع

    why solutions logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩١٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكييفاتفي سوان ليك

    why solutions logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن، مُجهزة بالكامل ومُكيّفة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 243م في قلب القاهره الجديده

    Empire real estate and investment logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٦٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ومجهزة بمكيفات هواء - أقساط مرنة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوان ليك ريزيدنتس باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع سوان ليك ريزيدنس باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز نصف تشطيب استلام فوري سوان ليك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل باقل سعر في السوق فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بسعر مميز في سوان ليك

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجاردن خاصة و موقع مميز

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجاردن خاصة و موقع مميز

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٧٠٦٬٥٥٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوان ليك ريزيدنس-شقة219م متشطبة موقع مميز ايرس

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٧٠٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحري للبيع بسعر وموقع مميزين

    why solutions logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٩٣٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-ارخص سعر-موقع مميز جدا-غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه 3 غرف نوم بمقدم و فرصة تقسيط مريح

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع