شقق 3 غرفة نوم للبيع في سوان ليك ريزيدنس, صفحة 9

294 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام قريب في سوان ليك باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سوان ليك بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مغري للبيع في سوان ليك - جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر برايم لوكيشين جاهزه للمعاينه

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة تشطيب كامل في سوان ليك ريزيدنس

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة مميزة للبيع في سوان ليك ريزيدنس

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 3 غرف موقع متميز في سوان ليك - ريسيل

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات فيو رائع في سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 252 متر استلام قريب - ريسيل في سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بأقل سعر ف سوان ليك -ريسيل بقسط

    Remax The Address logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا بموقع مميز وسعر جيد في سوان ليك

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مغري للبيع في سوان ليك - جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بموقع مميز و افضل سعر

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سوان ليك ريزيدنس، مرحلة IRIS

    Beltone logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    220م استلام فوري متشطبة بالتكييفات بحري سوان ليك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف+ناني أستلام فوري تشطيب مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧١٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 217م متشطبة بالتكييفات استلام فوري Swan Lake

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٢٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م للبيع استلام فوري تشطيب الترا سوبر لوكس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 217م+حديقة 190م استلام فوري متشطبة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف+ناني بحري متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 214م ريسيل استلام فوري تشطيب الترا سوبر لوكس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 252م للبيع متشطبة بالتكييفات استلام فوري بحري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 243م متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع