شقق 3 غرفة نوم للبيع في سوان ليك ريزيدنس, صفحة 6

294 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في سوان ليك التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٥٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في Swan Lake فرصة نادرة وموقع مميز !!!!!

    Realtors logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه سوان ليك بحري من المالك مباشره لقطه

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 224م + غرفة ناني في سوان ليك للبيع

    Realtors logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 214 متر سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سوان ليك ريزدنس

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة في سوان ليك ريزيدنس

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت وترفتشر-متشطبه-اوبن فيو-اقل سعر-استلام فوري

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه في Swanlake للبيع بارخص سعر 13,375,000!!

    Realtors logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنين ارضي بجاردن متشطبه للبيع

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في Swan Lake Residence من حسن علام.

    Beltone logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل مساحة كبيرة و بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك ريزيدنس تجمع استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨٦٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-اوبن فيو-بحري-اقل سعر ف الماركت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 3 غرف في سوان ليك بحري لقطه

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٩٥٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في سوان ليك - موقع مميز

    TREX logo image

3

    5

    ٢٣١ متر مربع

    ٧٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 3 غرف في سوان ليك بحري لقطه

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٧٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل في سوان ليك ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 220متر+170 متر تشطيب كامل سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحري و باقل سعر و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة كورنر تشطيب كامل 3 غرف نوم في سوان ليك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه في سوان ليك للبيع في أفضل موقع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع