شقق 3 غرفة نوم للبيع في أمورادا القاهرة الجديدة, صفحة 2

34 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالفرش وأجهزةكهربائيةبكمبوندمتكامل

    Picky Properties logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ومتشطبة بالفرش والاجهزه فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالفرش دقايق من التسعين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالفرش بجوار هايد بارك في التجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى متشطبه بالعفش والاجهزه والتكيفات

    إبداع logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى متشطبه بالعفش والتكيفات

    إبداع logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بالفرش والأجهزة استلام فوري في امورادا

    Elshams Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش والتكييفات باقل سعر في السوق

    Elshams Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | كمبوند أمورادا - القاهرة الجديدة

    ERA Real Estate Egypt logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

1