شقق 3 غرفة نوم للبيع في مدينة الشروق, صفحة 38

1,027 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٥٥٨ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مرحلة نوار في البروج متشطبة

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م تشطيب كامل فيو ع حمام السباحة باتيو كازا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%+اقساط 550k=شقة134م متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شق للبيع كمبوند جنة مصر الشروق ارضي فيو جاردن مرتف

    Smartex logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 164م 3 غرف+ جاردن كبير استلام فورى + قسط

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 164م 3 غرف+ جاردن كبير استلام فورى + قسط

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في كمبوندات الشروق - مدينة الشروق - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٧٧٣٬٢٠٠ جنيه

    شقه 284 متر بفيلا داخل كمباوند تقسيط او كاش

    الوسيط للخدمات العقاريه logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٤ متر مربع

    ٢٠٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 220م للبيع ارضي بجاردن في كمبوند وصال

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 237م داخل فيلا خطوات من نادى جرين هيلز

    بيتي للمقاولات logo image

3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشروق الاولي 190م اول دور فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشروق الحي السابع 210م اول بلكونه فيو

    Smartex logo image

    شارع 100, المجاورة الثالثة, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع حي التاسع 180م بجوار كارفور الرابط الاول

    Smartex logo image

    شارع 23, المجاورة الثانية, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى 130م بحديقة 80م بالتكييفات موقع ممتــاز

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3,400,000 = استلام فوري لوكيشن + فـيو أسطوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف IVY IRIS

    Creative Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 189م متشطبه مرحلة club side في البروج

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل سعر في كمبوند البروج شقة 236م للبيع

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالشروق _الحي الرابع _ بجوار طريق السويس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م الترا سوبر لوكس -6مليون - فوري

    Smartex logo image

    شارع 11, المجاورة الاولي, الحي الاول غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بالحي التالت غرب ارضي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند وصال (Wesal)

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس بحري امامي ارضي بجاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي التامن 170م بجوار سعودي و BUE

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمباوند وصال متشطبه الترا سوبر لوكس

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    172متر + 90 جاردن كمبوند وصال - قسط حتي 2032

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٨ جنيه/متر مربع