شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 5

632 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٤٬٧٣٦٬٥٥٠ جنيه

    شقه بخصم كبير بجانب مدينتي بكومباوند معادي فيو

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣١٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134م باقل سعر للمتر 0 % مقدم في البروج

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي برايم لوكيشن بجاردن خاصه في قلب الشروق

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بجوار مدينتي جاهزه للمعاينه اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦١٨٬٦٨٨ جنيه

    شقه بحرى استلام فورى متشطبه بالكامل في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى وصال 160م عقد قديم بافضل سعر

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع داخل كمبوند وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى لافيستا شقة 3 غرف امام مدينتي بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 158م على طريق السويس بالتقسيط علي 8 سنين

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالتكييفات في البروج بجوار المركز الطبي

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م حجز قديم في كمبوند وصال

    Dream Homes Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٤٣٬٥٦٦ جنيه

    شقة ناصية بخصم 40% تطل على فيلات ولاندسكيب

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٠٬٦٣٩ جنيه

    ناصية بفيو فيلات وتقسيط حتى 7 سنوات + خصم 40%

    Corporate Deals logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٢٧٬٥٢٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند امام كارفور الشروق استلام قريب

    Falcon for Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة العمر باقل سعر برايم لوكيشين امام مدينتى

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل قسط شهرى شقة للبيع ( 154م ) فى لافيستا سولا

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر فى لافيستا شقة 3 غرف فى الباتيو على 8سنين

    Step One Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم بإطلالة بانورامية في معادي فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر استلام فوري في باتيو كازا الشروق

    Aqar Misr logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند وصال ريزدنس 160م اول بحري

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن تشطيب كامل مستلمة بإطلالة بانورامي

    New Avenue Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بمقدم550 الف امام مدينتي مباشرة

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة في كمبوند البروج في الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل قسط شهرى شقه للبيع151م متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٩٦٦ جنيه/متر مربع