شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 3

632 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه فوري متشطبه بمرحلهterracesفيومفتوح بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى وصال بسعر تجارى باقل اجمالى عقد

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٠٠١ جنيه

    شقه فوري متشطبه بمرحلهterracesفيومفتوح بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بمرحلهterracesفيومفتوح بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٧٤٬٥٢٣ جنيه

    شقة للبيع فى البروج ب فيو مفتوح جاردن استلام قريب

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مفتوح علي greenery شقة 170م متشطبة اقساط 15س

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق سبرنجز, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقــة مميزة جــدا 253م بمنطقة تيـراس إستلام فورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كبيره لقطه للبيع في البروج موقع مميز

    Bold Egypt logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى الشروق (تتأجر بالدولار)

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بأقساط 10 سنين بالم كابيتال الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه فندقيه 160م بمقدم 5% - امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في جراندا الشروق بافضل لوكيشن واقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م+40م جاردن للبيع فى الشروق من شركه لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٥٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ممتازة للاستثمار اوالسكن مع نظام سداد حتي2032

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى متشطبه بالتكييفات فى al burouj موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٩٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب الشروق بجوار اوبن اير مدينتي شقه متشطبه قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بحديقة متشبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف أقل من سعر السوق موقع مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا لايف, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بخصم 64% او اقساط 15سنة - تلالا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع بخصم 64% او اقساط15سنة-طلالة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه152م استلام قريب امام مدينتي دابل فيو بالتقسيط

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    متصدر

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه دار مصر الاندلس

    KMG Real Estate logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع