شقق 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 26

634 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر في البروج الشروق موقع متميز

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البروج الشروق موقع مميز جدً

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند البروج تشطيبات خاصه مساحه 135

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبه ب5% مقدم فقط وقسط ع8سنين

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مشطبة 180م موقع متميز Compound Al Burouj

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو كاسا جاهزه للأستلام برايم فيو

    Premises logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بأقل أوفر استلام فوري بكمبوند وصال

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل تكمله اقساط بكمبوند معادي فيو

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تقسيط علي ٧ سنوات بكمبوند معادي فيو

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع استلام فوري ريسيل تكملة اقساط

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٥ جنيه/متر مربع